Hieronder foto's van mensen die afgevaardigd zijn naar de classis of als adviseur met de classis zijn verbonden dan wel afgevaardigde zijn naar de generale synode. De ringen zijn genoemd in omgekeerd alfabetische volgorde. 
 


Vanuit ring Zwolle: 


ds. Hans van Solkema (Heino), preses


ds. Liekele Hoekstra (Nieuwleusen)

NOG GEEN FOTO 

diaken Janine Oude Wesselink (Zwolle)


Vanuit ring Ommen:


ds. Jan Droogendijk (Vroomshoop)


ouderling - kerkrentmeester Johan Kuiper (Dedemsvaart)

NOG GEEN FOTO:

ouderling Alex Schuurman (Ommen)



Vanuit ring Kampen:


ds. Wilbert Dekker (Kampen)


ouderling Egbert Knoeff (Zwartsluis)


ouderling Margriet Prins - Roukema (Hasselt)


diaken Jonathan Stam (Hasselt)

diaken Jacob Luth, ring Vollenhove

 

NOG GEEN FOTO

diaken Ard Postma (Zwartsluis)

 


Vanuit ring Hardenberg: 



Ds. Wim van der Wel (Hardenberg Baalder) 

 

ds. Gijsbert Rohaan (De Krim)


ds. Rineke van den Berg (Bruchterveld) 


Vanuit ring Flevoland: 


ds. Karolien Zwerver (Dronten) 


ouderling Egbert van Dalen (Swifterbant)


diaken Maarten Meun (Urk), tot 1 januari ook synodeafgevaardigde ring Flevoland


ouderling-kerkrentmeester Pieter van der Schaaf (Tollebeek)


Vanuit ring Enschede: 


ouderling Mariëlle Vochteloo (Hengelo) 


diaken Judith Schiefferstein (Delden) 


diaken Wil Brouwer-Jansen (Enschede)


Vanuit ringen Nijverdal/Hellendoorn, Deventer en Klein-Salland: 


ouderling Heero Meerveld (ring Deventer)


ds. Jan Dirk Wassenaar (ring Hellendoorn/Nijverdal), eerste scriba 

ds. Martje Veenstra-Oving (ring Klein-Salland)


Vanuit ring Almelo: 


ds. Dick van Bart (Almelo), binnenkort vacature als dominee Dick van Bart met emeritaat gaat


Ouderling Bernard Lems (Rijssen)


Ouderling-kerkrentmeester Wim de Groot (Wierden Kapel)


Ds. Huib Donken (Wierden)

Ouderling-kerkrentmeester Jan Kippers (Almelo)


En verder:


ouderling Gerrit Bril (Evangelisch-Lutherse gemeente)


ds. Klaas van der Kamp, classispredikant


Ds. Henk Spit, adviseur / voorzitter van het classicaal college van visitatoren


Rikus Snel, adviseur vanuit het classicaal college voor beheerszaken


Synodeafgevaardigden:


Ds. Ilonka Terlouw (Tollebeek), synodeafgevaardigde ring Flevoland


ouderling Gert van Tol (Rouveen), synodeafgevaardigde ring Zwolle


Diaken Piet Hofman, synodeafgevaardigde ring Deventer


Ds. Oane Reitsma (Enschede), synodeafgevaardigde ring Enschede


Diaken Jonathan Stam (Hasselt), synodeafgevaardigde ring Kampen