Hieronder foto's van mensen die afgevaardigd zijn naar de classis of als adviseur met de classis zijn verbonden dan wel afgevaardigde zijn naar de generale synode. De ringen zijn genoemd in omgekeerd alfabetische volgorde.
Vanuit ring Kampen:
ds. Wilbert Dekker (Kampen), preses
diaken Jonathan Stam (Hasselt)
Ouderling Miny Pelleboer - Troost (Kampereiland)
Vanuit ring Zwolle:
ds. Hans van Solkema (Heino)
ouderling Hans van Riessen (Windesheim)
diaken Janine Oude Wesselink (Zwolle)
Vanuit ring Ommen:
Ouderling Jessica Braakman (Den Ham)
ouderling - kerkrentmeester Johan Kuiper (Dedemsvaart), tweede scriba
ouderling Alex Schuurman (Ommen)
Vanuit ring Vollenhove
Ouderling Harm Kroes
VACATURE ring Vollenhove
diaken Ard Postma (Zwartsluis)
Vanuit ring Hardenberg:
Ds. Wim van der Wel (Hardenberg Baalder)
ds. Gijsbert Rohaan (De Krim)
Ouderling Wout Ballast (De Krim)
Vanuit ring Flevoland:
ds. Karolien Zwerver (Dronten)
ouderling Derk Willem Bussink (Lelystad)
ouderling Janny Bunschoten (Nagele)
diaken Richard van Urk (Urk)
Vanuit ring Enschede:
VACATURE ring Enschede
diaken Judith Schiefferstein (Delden)
Anke de Boer (Goor)
Vanuit ringen Nijverdal/Hellendoorn, Deventer en Klein-Salland:
ouderling Frits Mandersloot (ring Deventer)
ds. Jan Dirk Wassenaar (ring Hellendoorn/Nijverdal), eerste scriba
VACATURE Kleine ring Deventer
Vanuit ring Almelo:
Ouderling Bernard Lems (Rijssen)
Ouderling-kerkrentmeester Wim de Groot (Wierden Kapel)
Ds. Huib Donken (Wierden)
Ouderling-kerkrentmeester Jan Kippers (Almelo)
Diaken Hans Roelofs (Rijssen)
En verder:
ouderling Gerrit Bril (Evangelisch-Lutherse gemeente)
ds. Klaas van der Kamp, classispredikant
Ds. Henk Spit, adviseur / voorzitter van het classicaal college van visitatoren
Rikus Snel, adviseur vanuit het classicaal college voor beheerszaken
Synodeafgevaardigden:
Ouderling-kerkrentmeester Tiemen Toering, synodeafgevaardigde uit Aadorp (bij Vriezenveen)
Ds. Rianne Veenstra, synodeafgevaardigde Almere-Buiten
Ouderling Jessica Braakman, synodeafgevaardigde Den Ham
Ouderling-kerkrentmeester Ale Holsbrink, synodeafgevaardigde Enschede
Diaken Jonathan Stam (Hasselt), synodeafgevaardigde ring Kampen