Classis Almelo

Hieronder de namen van predikanten en kerkelijk werkers in de ring Almelo
(alfabetische volgorde van plaatsnamen): 

Almelo

Ds. Dick van Bart
dickvanbart@gmail.com

Ds. Catrinus Elsinga
cbelsinga@solcon.nl

Ds. Pieter Endedijk
predikant.grotekerk@pga-almelo.nl

Ds. Marco Montagne
ds.montagne@gmail.com

Ds. Monica Schwarz
hetkerkuiltje@gmail.com

Geestelijk verzorger ds. Els Groeneveld, Zorgaccent
e.groeneveld@zorgaccent.nl

Geestelijk verzorger ds. Jolien Bos-de Lange, Twentse Zorgcentra
jolien.bosdelange@dtzc.nl

Geestelijk verzorger R.L.M. Venema – van de Berg
rlm.venema95@gmail.com


Denekamp

Ds. Erna Lensink
dwlensink@kpnmail.nl


Enter

Ds. Floris den Oudsten (GKN)
fdenoudsten@hotmail.com

Pastoraal werker Hans Berkhoff (NHK)
Pastoraalwerker@hervormdenter.nl
amerho@freeler.nl

Hervormd vacant

Oldenzaal

Ds. Tieneke van Lindenhuizen
jvlindenhuizen@gmail.com

Kerkelijk werker Joke Flokstra – Meems
jflokstrameems@hotmail.com

Ootmarsum en Weerselo

Ds. Roelof Kloosterziel
kloosterziel-smit@planet.nl

Rijssen

Ds. Domus Martinus Elsman (NHK)
d.m.elsman@hervormdrijssen.nl

Ds. Jan van ’t Goor (NHK)
j.vanhetgoor@hervormdrijssen.nl

Ds. A.C. de Kruijf (NHK)
a.c.dekruijf@hervormdrijssen.nl

Ds. Evert de Mots (NHK)
e.demots@hervormdrijssen.nl

Ds. Willem Cornelis Zuijderduijn (NHK)
w.c.zuijderduijn@hervormdrijssen.nl

Ds. Sander Ris (GKN)
ds.sander.ris@gmail.com

Ds. Astrid Gouma (NHK Open Hof)
astridgouma@gmail.com

Ds. Arjen Oosterwijk (NHK Open Hof)
j.c.oosterwijk@protonmail.com

Kerkelijk werker: Fien Venema (GKN)

Tubbergen

Ds. Esther Scheer – Weijenberg
predikant@pkn-tubbergen.nl

Kerkelijk werker ds. Joke Teding-van Berkhout-Fabius
Tedingvanberkhout-fabius@planet.nl

Vriezenveen

Ds. Gerard Doorn (NHK)
gerarddoorn63@kpnmail.nl

Ds. Hotze de Jong (NHK)
hotzecorine@gmail.com

Ds. Rob Kranen (NHK)
rob@familiekranen.nu

Ds. Anne Prins (NHK)
aprins58@gmail.com

GKN vacant (vacature ds. Veerman)

Westerhaar

NHK vacant (vacature ds. Johan Woudenberg)

Wierden

Ds. Kees Benard (NHK Kapel)
k.benard@kpnmail.nl

Ds. Pieter Dekker (GKN)
pap.dekker@solcon.nl

Ds. Huib Donken (NHK)
dshjdonken@hervormdwierden.nl

Ds. Thomas Smink (NHK)
thomas@smink.eu

Kerkelijk werker Jeffrey Bredenhoff (NHK)
jpbredenhoff@hervormdwierden.nl

Kerkelijk werker Rita van Herk (NHK Open Hof)
ritavanherk@planet.nl